پالت پلاستیکی
سایت پی پالت
بزرگترین فروشگاه پالت پلاستیکی در تهران

فروش پالت پلاستیکی

همانطور که شاید خیلی از شما دوستان عزیز بدانید وسیله ای که در انبار ها , کارخانجات و تولیدی ها استفاده میشود و ضروری است استفاده از پالت پلاستیکی برای حمل و نقل محصولات و نگهداری آنها در انبار ها میباشد.

پالت پلاستیکی به دلیل اینکه پس از باز شدن کالا ها آسیبی به آن ها وارد نمیشود میتوان اقدام به فروش پالت پلاستیکی کرد. خرید و فروش این کالا در تهران بسیار مرسوم است . کارخانجات و انبار های زیادی برای کالا ها و محصولات خود از پالت ها در ابعاد و رنگبندی های مختلفی استفاده میکنند که بعد از مدتی نیز میخواهند آن ها را تغییر بدهند و اقدام به فروش و تعویض پالت ها میکنند.

همانطور که میدانید در همه صنعت ها میتوان از این کالا استفاده کرد. در صنعت دارویی , بهداشتی , خوراکی , صنعتی , شیمیایی و ... پس باید بدانید که به همین دلیل در ابعاد مختلف تولید میشود و دارای کاربرد های مختلفی میباشد. که میتوانید از هر کدام از این انواع با توجه به نیاز تان تهیه نمایید. فروش پالت پلاستیکی در انواع مختلف مرسوم است و میتوان از همه انواع آن خریداری و استفاده کرد. و خب البته موضوعی که شاید برای شما مهم باشد عمر پالت های پلاستیکی است. عمر این کالا نیز مانند هر کالا و محصول دیگری که شما در بازار مشاهده میکنید بستگی به عوامل مختلفی خواهد داشت. مانند کیفیت مواد مورد استفاده برای ساخت آنها. برای خرید و فروش پالت پلاستیکی نکته ای که حایز اهمیت است بررسی مرغوبیت آن میباشد .

پالت هایی که در شرکت پترو پالت کاسپین تولید و به فروش میرسد با بهترین کیفیت و قیمت مناسب میباشد. کیفیت مواد مورد استفاده برای تولید هر جنس در عمر مفید آن کالا تاثیر بسزایی دارد. شما با خیال آسوده میتوانید پالت هایی که از شرکت ما را خریداری میکنید با اطمینان خاطر به فروش برسانید و کیفیت آن ها را نضمین نمایید.

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه فروش پالت پلاستیکی نیز میتوانید با کارشناسان بخش مربوطه از طریق فرم تماس با ما راهنمایی بگیرید. کارشناسان تیم پترو پالت کاسپین راهنمایی های لازم را به شما عزیزان خواهند کرد. 

راه های تماس با ما جهت سفارش پالت بصورت زیر است :

آدرس: تهران، اشرفي اصفهاني، بالاتر از ميدان پونك

موبایل : ۰۹۱۲۵۳۰۸۲۶۵

خط ثابت : ٠٢١٤٤٢٧٣٧٤٣

فکس : ٠٢١٤٤٢٧٣٧٤٢

ایمیل: admin@palletpelastiki.ir

Poonak Sqaure, Ashrafi Esfahani Expressway, Teheran, Iran Tehran, IR