پالت پلاستیکی
سایت پی پالت
بزرگترین فروشگاه پالت پلاستیکی در تهران

خرید پالت پلاستیکی

یکی از پرفروش‌ترین محصولاتی که خصوصا در کشور ما تولید می شود پالت پلاستیکی می باشد. حال پالت پلاستیکی چیست ؟ و اصلا چرا خرید پالت پلاستیکی داریم ؟!  وسیله و کالایی است که برای هر مجموعه و کارخانه و تولیدی و انباری مورد نیاز و ضروری می باشد. فکر کنید این همه کارخانه و انبار محصولات خود را چگونه بسته بندی و منظم میکنند؟! خب معلوم است! به وسیله پالت‌های پلاستیکی که در شرکت پترو پالت کاسپین تولید میشود! استفاده و خری پالت پلاستیکی خصوصا برای نگهداری و جابجایی و انبار کردن محصولات دارویی ، محصولات غذایی ، محصولات شیمیایی ، کالا‌های بهداشتی و ... لازم و ضروری است.

پالت پلاستیکی چیست؟ 

وسیله‌ای است مکعبی شکل در ابعاد مختلف که میتوان در رنگ‌های مختلف نیز تولید کرد. و بری هر بخش از رنگ و ابعاد خاصی از پالت‌های پلاستیکی استفاده کرد. پالت‌های پلاستیکی در عین حال که بسیار سبک وزن هستند اما میتوان به وسیله آنها چند ده کیلو کالا را به سهولت حمل و نقل کرد و میتوان گفت که تاب و تحمل بسیار بالایی دارند. و یکی دیگر از مزایای استفاده از پالت‌های پلاستیکی و اینکه کارخانجات راغب به خرید پالت پلاستیکی هستند این است که به راحتی و بدون دردسر و شکستگی میتوان آن‌ها را جابجا کرد.

برخی از محصولات ما :

با توجه به داشتن رنگ بندی‌های متفاوت باید هنگام بسته بندی کالا‌ها و محصولات تان هر کدام از محصولات مرتبط را در یک پالت با رنگ خاصی دسته بندی نمایید. تا هم نظم بیشتری به کالا‌ها و انبار داده و هم در هنگام یافتن و لیست کردن موجودی انبار کارتان راحت تر و مرتب تر باشد. طراحی زیبا و فوق العاده پالت‌های پلاستیکی بسیار از انبار‌ها را راغب به خرید پالت پلاستیکی در تهران کرده است.

تولید کالای با کیفیت و همچنین داشتن قیمت رقابتی و مناسب در تهران برای پالت پلاستیکی از مزایای شرکت پترو پالت میباشد که این مهم هرگز اتفاقی نخواهد بود! ما مشتریان زیاد و بزرگی را جذب کرده ایم و همان طور که میدانید داشتن مشتری‌های زیاد و خوب هرگز اتفاقی نخواهد بود! شما نیز میتوانید به جمع خانواده بزرگ ما بپیوندید و کیفیت کار ما را مشاهده نمایید. شما نیز اگر تمایل به خرید و فروش پالت پلاستیکی در تهران دارید میتوانید هم اکنون از طریق منوی تماس با ما با کارشناسان ما در بخش خرید پالت پلاستیکی در ارتباط باشید. کارشناسان ما به بهترین نحو ممکن شما در تهیه و خرید پالت پلاستیکی یاری خواهند کرد.

 

 

راه های تماس با ما جهت سفارش پالت بصورت زیر است :

آدرس: تهران، اشرفي اصفهاني، بالاتر از ميدان پونك

موبایل : ۰۹۱۲۵۳۰۸۲۶۵

خط ثابت : ٠٢١٤٤٢٧٣٧٤٣

فکس : ٠٢١٤٤٢٧٣٧٤٢

ایمیل: admin@palletpelastiki.ir

Poonak Sqaure, Ashrafi Esfahani Expressway, Teheran, Iran Tehran, IR